Liczba wyświetleń w zeszłym tygodniu

środa, 10 marca 2021

Tęczowienie

 Biegł do nas niemal od początku wszechświata. Sygnał radiowy, zarejestrowany niedawno w Chile, został w wyniku wyrzutu materii z gwiazdy wyemitowany niecały miliard lat po Wielkim Wybuchu. Teraz dopiero, ponad 12 miliardów lat później został ujawniony na Ziemi. Bardzo to odbiega od ustalonego jeszcze w neolicie przekonania, jakoby świat powstał w ciągu tygodnia.

Rzecznik Praw Obywatelskich zaapelował jeszcze w 2019 do zarządu gminy Tuszów Narodowy, aby tamtejsze władze zrezygnowały z uznawania jej za obszar wolny od LGBT, bo łamie to prawo. Odpowiedź nadeszła w 2020 roku. Wójt w swoim piśmie utrzymywał, że prawo boże jest ponad stanowionym. Swój pogląd podtrzymał niedawno w rozmowie z dziennikarzem Onetu. Jego zdaniem unijne instytucje pozostają pod wpływem masonów i chcą, aby Polska się wyparła religii.

Jacek Kucharczyk uważa, że PiS niczym niegdyś Ameryka chroni swoich łobuzów, aby nie zniechęcać wyborców aferami. W taki sposób partia zapewnia sobie lojalność oskarżanych przez media prominentów. Ci zaś na swoim przykładzie prezentują zwolennikom partii dowody jej skuteczności. Odcinanie elektoratu od niezależnej informacji ma tu niebagatelne znaczenie, tworząc stadną odporność na oddziaływanie niepożądanych myśli.

Mimo to aż 75% Polaków uważa, że Kościół otrzymuje za dużo pieniędzy od rządzonego przez PiS państwa. Przeciwnego zdania jest tylko 8% obywateli. Pozostali nie mają w tym względzie zdania. Jeżeli wziąć to za podstawę do ustalenia wielkości żelaznego elektoratu integrystycznej w swoim jądrze dobrej zmiany, rzecz nie wygląda dla niej najlepiej. Wygląda to tak, że Polacy bardziej zaczynają wierzyć nauce niż proboszczom.

I zdecydowanie nas już tak nie przeraża tęczowa, diaboliczna zaraza [wójt Tuszowa Narodowego]. 

2 komentarze:

  1. To jest po prostu głupi człowiek i głupi elektorat, który go wybrał. Pewnikiem jest, że nie śmierdzą mu masońskie, lewackie itp EURO z Unii Europejskiej.
    Refleksja: Jak my z tego gówna wyleziemy !?.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pecunia non olet. To wiadomo już od czasów Dioklecjana. Nic zatem nowego.

      Usuń