Liczba wyświetleń w zeszłym tygodniu

czwartek, 20 czerwca 2019

Upał

Ponad 434 tysięcy ton zagranicznych śmieci importowano do Polski w 2018 roku. W ten sposób dobra zmiana daje dowód na swoje otwarcie. Co najmniej tak przeczy ksenofobii, o którą ją posądza opozycja.
Do Polski sprowadzono w ubiegłym roku blisko dwadzieścia milionów ton węgla. W tym ponad 13 milionów z Rosji. Od USA, drugiego z kolei dostawcy kupiono tylko 1,53 mln ton. To z kolei dowód na brak uprzedzeń dobrej zmiany wobec Moskwy. Złe języki utrzymują, że paliwo pochodzi z objętego embargiem Donbasu, ale to na pewno propaganda.
Pociągi do Kostrzyna nie zostaną odwołane na czas imprezy Jurka Owsiaka. Dowiozą więc uczestników tegorocznego Pol’and’Rock Festival na ich uroczystość. Mamy więc kolejny dowód na tolerancję dobrej zmiany wobec artystycznych odmienności upodobań młodzieży.
Ba! Pani prezydent Dulkiewicz nie tylko została przyjęta przez premiera, ale i mogła wystąpić na posiedzeniu komisji sejmowej i argumentować przeciwko odebraniu Westerplatte Gdańskowi. Bo pod władzą samorządu niczym ono nie przypomina pola bitwy, od której się zaczęła druga wojna światowa. W tym roku wypada osiemdziesiąta rocznica, przyjadą goście. Rząd więc zamierza przejąć półwysep i odpowiednio go ucharakteryzować.
Bo w ogóle byczo jest. I o czym tu gadać?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przepraszam, ale nie odpowiadam na komentarze, bo odpowiedzi się nie pojawiają.